• O firmie

Nasza misja

Misją naszej firmy jest wdrożenie oraz propagowanie innowacyjnych sposobów w budownictwie i architekturze, a łącząc nowoczesną technologię z ekologią przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. EkoTeak to najnowsza i najlepsza alternatywa dla drewna budowlanego.

EkoTeak

Firma EkoTeak od 2009r. zajmuje się produkcją oraz dystrybucją kompozytu drewna. W tym czasie staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku polskim oferującą kompleksowe rozwiązania z kompozytu drewna.

Analizując potrzeby rynku i zwiększając gamę produktów i usług dbamy o zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Staramy się zapewnić stałą dostępność proponowanych przez nas produktów, szybką dostawę, fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonawstwo. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, sugerując optymalne i fachowe rozwiązania. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są opatrzone zastrzeżonym znakiem handlowym “EkoTeak”. Dzięki powyższym zaletom rozpoczynacie Państwo współpracę z firmą godną zaufania i nabywacie produkty, które spełnią wasze najwyższe oczekiwania.

Gwarancją świadczenia usług na najwyższym poziomie jest nasz zespół. Wciąż staramy się podnosić kwalifikacje naszego personelu, zarówno w zakresie znajomości produktu jak również wysokiego poziomu obsługi Klienta.

Wyprodukowane w Polsce

Wszystkie produkty EkoTeak produkowane są w Polsce w naszych zakładach.

Z dumą wpisujemy się w kategorię producentów, którzy lokują zakłady w kraju, zatrudniają pracowników, podnosząc ich kwalifikacje.

Produkcja w Polsce to także istotne aspekty i korzyści dla klientów:

  • produkt wysokiej jakości: produkcja we własnym zakładzie umożliwia stałą kontrolę procesu technologicznego na każdym jego etapie
  • możliwość produkcji na zamówienie i dostarczenia produktu w najszybszym możliwie czasie – bezpośrednio do zamawiającego
  • prace badawcze i rozwojowe w ramach własnego zaplecza technologicznego i podukcyjnego
  • wsparcie dla firm rynku krajowego

Wybierasz EkoTeak

Produkt polski

Nasze profile produkujemy w Polsce, a współpracując z lokalnymi dostawcami wspieramy rozwój firm z rynku krajowego.

Doświadczenie

13-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu wyrobów z kompozytu drewna, fachowe doradztwo i najwyższa jakość obsługi klienta. Razem z naszymi partnerami handlowymi wykonaliśmy ponad 2350 realizacji w kraju i za granicą.

Bogata oferta

Bogata oferta dla partnerów handlowych – program do kalkulacji tarasów, pomoc online, wystawki handlowe, szkolenia produktowe oraz montażowe. Aktywnie wspieramy naszych dystrybutorów na rynkach lokalnych.

Realizacje

Wykonujemy realizacje w całej Polsce. Zdobywamy doświadczenie w licznych realizacjach deweloperskich, przy współpracy z zaufanymi generalnymi wykonawcami.

Odpowiedzialność społeczna

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie (CSR) – regularnie część naszego obrotu przeznaczamy na akcje zalesiania polskich lasów. Wspieramy także potrzebujących pomocy przy współpracy z różnymi firmami i fundacjami.

Ciekawe promocje

Ciekawe cykliczne promocje – zarówno dla klientów indywidualnych jak i naszych partnerów handlowych.

Produkcja na wymiar

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów nasze deski produkujemy pod wymiar, bez ograniczeń wymiarowych.

Logistyka i magazynowanie

Nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju. Czas oczekiwania na towar, który jest dostępny na magazynie nie przekracza 5 dni roboczych. Jest to możliwe dzięki stałej współpracy z kilkoma firmami spedycyjnymi – liderami branży. Główny magazyn produkcyjny EkoTeak znajduje się w Gryficach (72-300).

Montaż i doradztwo

Montażem tarasów i elewacji zajmujemy się już 10 lat, dzięki czemu nasze ekipy montażowe posiadają bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. Zawsze fachowo doradzamy Klientom we wszystkich sprawach związanych z realizacjami wykonanymi z naszego materiału. Ściśle współpracujemy z architektami i biurami projektowymi zapewniając pełną pomoc w każdym etapie realizacji inwestycji.

EkoTeak 2009-2023 © All Rights Reserved