Zaproszenie do Współpracy – Wspólnie Budujmy Sukces!

Z ogromną radością chcemy zaprosić Was do współpracy z nami! Jesteśmy EkoTeak – firmą z pasją do dostarczania wysokiej jakości produktów, które inspirują i spełniają oczekiwania naszych klientów.

Dlaczego warto dołączyć do rodziny EkoTeak?

Innowacyjność Produktów
Nasze produkty są efektem ciągłych badań i innowacji. Wprowadzamy na rynek materiały, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania. Jesteśmy producentem, polskim producentem który tak jak o jakość naszych produktów, dba również o Partnerów Biznesowych i Klientów.

Wsparcie Marketingowe
Razem z Wami budujemy markę! Oferujemy wsparcie marketingowe, materiały promocyjne i elastyczne warunki współpracy, abyśmy razem osiągnęli sukces.

Elastyczność i Indywidualne Podejście
Rozumiemy, że każdy Partner jest wyjątkowy. Dlatego dostosowujemy nasze podejście do Waszych potrzeb, oferując elastyczność i spersonalizowaną obsługę. Wykonamy za Was wyceny i kosztorysy – wystarczy, że się do nas odezwiecie 😉

Rzetelność i Terminowość
Zależy nam na partnerskich relacjach opartych na wzajemnym zaufaniu. Nasza rzetelność i terminowość to fundamenty, na których budujemy długotrwałe relacje biznesowe.

dystrybutor EkoTeak

Zostań Dystrybutorem EkoTeak

EkoTeak od początku swojego działania postawił na rozwój prężnie działającej sieci dystrybucji.

Aby zostać naszym partnerem-dystrybutorem należy prowadzić sprzedaż produktów z branży wyposażenia wnętrz, budowlanej lub pokrewnej. Polityka w tym zakresie zakłada selekcjonowanie najlepszych punktów handlowych posiadających wypracowaną markę oraz renomę na rynku lokalnym. Każdy dystrybutor po przeszkoleniu produktowym oraz montażowym zostaje oznaczony na naszej mapie w dziale kontakt.

Z naszej strony ponadto zapewniamy: wystawki handlowe, ekspozytory próbki produktów katalogi, ulotki, pomoc przy realizacji większych projektów narzędzie wspomagające sprzedaż, kalkulatory ONLINE, Czat z konsultantem banery, flagi, reklamy na autach firmowych ciekawe promocje dla klienta detalicznego promocje marki w mediach (TVN, Murator, portale branżowe) oklejamy witryny oraz samochody.

Zapraszamy do współpracy !

EkoTeak 2009-2023 © All Rights Reserved