Szanowni…..

Od 14 lat specjalizujemy się w produkcji Kompozytu Drewna, który zdobi tysiące tarasów w Polsce i Europie. Zamierzamy dalej rozwijać się w obranym dawno kierunku, aby EkoTeak® pozostał synonimem i gwarantem wysokiej jakości i solidności. Intensywnie pracujemy nad pozytywnym postrzeganiem naszej marki, a także nad nowymi materiałami informacyjnymi i promocyjnymi, które w jeszcze większym stopniu przyczynią się do wzrostu zaufania do nas i do wyboru naszych produktów na Wasze tarasy.

Jednocześnie informujemy, że z dniem 31 lipca bieżącego roku wygasła nasza umowa współpracy z Panem Dominikiem Strzelcem, będącym dotychczas Ambasadorem Marki EkoTeak® – postanowiliśmy jej nie przedłużać.

Nie jest bowiem tajemnicą, że Pan Dominik został twarzą jednej z sieci marketów budowlano – ogrodniczych. Życzymy mu powodzenia!

Wszystkie, produkowane przez nas profile kompozytowe dedykowane są Profesjonalistom oraz Inwestorom ceniącym najwyższą jakość kupowanych materiałów i wysokie doświadczenie w usłudze ich montażu. Idziemy dalej wytyczoną wcześniej drogą, nie oglądając się na medialne trendy i modę oraz stawiając na nasz produkt – najwyższej jakości Kompozyt Drewna EkoTeak® w szerokiej gamie wariantów, produkowany w Polsce z wysokiej jakości surowców, przebadany i atestowany. A przede wszystkim sprawdzony przez szereg zadowolonych Klientów, bo nasze deski po latach wciąż wyglądają i spełniają swoją funkcję, co niestety nie jest powszechnym standardem rynkowym.

Dziękujemy naszym klientom i partnerom za zaufanie. Nie spoczywamy na laurach. Wręcz przeciwnie – wrzucamy wyższy bieg, nie oglądając się przez ramię.